شماره تماس: 09197750620

نیسان جرثقیل

نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر تهران

ویژگیهای نیسان جرثقیل خوب

ویژگیهای نیسان جرثقیل دار بهینه تمامی امکاناتی می باشد که برای خدمت رسانی به مشتریان در حمل خودرو صورت می گیرد، این ویژگیها معمولا شامل:

1- پاسخگوئی تلفنی سریع به مشتریان

2- مشاوره تلفنی برای سهولت انجام خدمات 

3- اعمال خدمت با بهترین تعرفه و قیمت برای رفاه حال مشتریان

4- جابه جایی آسان و از همه مهمتر بدون آسیب به خودروی معیوب مشتری

5- وقت شناسی و ارزش قائل شدن برای وقت امدادخواه

6- دقت تمام توسط افراد کارآزموده برای انجام دقیق خدمت محول شده به رانندگان یدک کش 

ملزومات حمل خودرو با نیسان جرثقیل چرخگیر

ملزومات حمل خودرو با نیسان جرثقیل چرخگیر،پر مصرف ترین و پر کاربردترین سیستم حمل خودرو درون شهری استفاده از خودروی نیسان چرخگیر می باشد. برای مثال اگر بخواهیم به یک نکته که در تصویر پایین شاهد آن هستید اشاره داشته باشیم که همین نکته نیز تفاوت بین جرثقیل چرخگیر و زنجیری را نشان می دهد.همین فاصله سینی و یا رام زیر موتورخودرو با فک دستگاه چرخگیر بلندکننده اتومبیل می باشد که با استفاده از جک هیدرولیک این فاصله حدود 15 سانتیمتر می باشد که در این حالت نحوه بکسل اصولی را شاهد هستیم که هیچ گونه آسیب و یا تماسی با یکدیگر ندارند.

جرثقیل نیسان چرخگیر

حمل تخصصی خودروی معیوب با جرثقیل یدک کش چرخگیر

حمل و جابجایی خودروها با نیسان جرثقیل چرخگیر در یدک کش تهران، در این بخش به موارد مهمی در زمینه جابجایی خودرو و استفاده از جرثقیل چرخگیر یدک کش به صورت تخصصی می پردازیم. همانطور که در بخشهای قبلی بیشتر بدان اشاره نمودیم یکی از مهمترین خدمات، حمل و جابجایی بدون آسیب و سلامت بدنه خودرو به صورت پیشرفته در زمینه بکسل کردن و حمل اتومبیل می باشد. اما در هنگام جابجایی در صورت اشتباه از رانندگان یدک کش فقط بدنه خودرو آسیب پذیر می باشد؟ یا اینکه در مواردی خاص سیستم تعلیق و فنی اتومبیل که شامل موتور و یا گیربکس یا همان جعبه دنده نیز آسیب پذیر است؟

اگر سوالات بالا را بخواهیم مختصر و مفید جوابگو باشیم باید به مهمترین ایراد فنی که در اتومبیل بارها توسط رانندگان یدک کش به بخش جعبه دنده خودروها پدیدار شده است بپردازیم.

در خودروهای گیربکس اتوماتیک که گشتاور آنها در چرخ های جلو می باشد دارای محور جلو هستند. مانند خانواده پژو و یا رنو و یا هر خودروی اتومات با محور جلو، برای حمل و جابجایی به هیچ عنوان نباید چرخهای جلو روی زمین کشیده شود و یا عقب خودرو از زمین بلند شود. در خانواده بنز و بی ام و که محور گشتاور در چرخهای عقب می باشد نباید جلوی این اتومبیل ها از زمین بلند شود و حتی الامکان از کفی خودروسوار استفاده گردد. 

در خودروهای اتومات LOCK دار (کمک دار) که دو محوره میباشند مانند خانواده تویوتاهای شاسی بلند یا سوزوکی ویتارا شاسی بلند و یا شاسی های کیا و هیوندای نیز به هیچ عنوان نباید یک محور و یا دو محور روی زمین باشند و بکسل شوند. زیرا آسیب جدی از قبیل خرابی و یا در مواردی نیز دچار سوختگی گیربکس اتومات می گردد. البته در مواردی خاص که استفاده از خودرو سوار و یا کفی خودروبر امکان پذیر نمی باشد، مثلا در پارکینگهایی با سقف کوتاه که کامیونت های خودروسوار ایسوزو نمیتوانند در اثر کوتاهی سقف در این مکانها وارد گردند می توان حالت گیربکس اتومات خودروی معیوب را به حالت خلاص (همان علامت N) قرار داد. با یدک کش نیسان محور معیوب که روی زمین می باشد را به حالت بکسل کردن و یا بالا بردن چرخهای یک محور به بیرون از مکان انتقال داد. البته که این مسیر می تواند نهایتا 5 الی 7 کیلومتر باشد ولی بیشتر از این مسافت دچار آسیب برای خودروی معیوب می گردد.

حمل خودرو توسط نیسان جرثقیل خودروبر در تونل های شهری

حمل خودرو توسط نیسان جرثقیل خودروبر در زمانی که خودروی معیوب درون یکی از تونل های شهری خراب شده باشد. و دیگر قادر به حرکت نباشد. جرثقیل های نیسان را معمولا در داخل تونل و یا در ابتدا و انتهای آنها مشاهده میکنیم. این نیسان های خودروبر که توسط پیمانکار با شهرداری به صورت قراردادی مشغول فعالیت می باشند موظفند خودروی معیوب را از تونل یا پل های طبقاتی بکسل کرده و به بیرون منتقل نمایند. لذا در هنگام بکسل کردن خودرو با نقص فنی بارها شاهد این امر بوده ایم که یدک کش های تونل از لاین اضطرار یا همان خط ویژه بدون در نظر گرفتن ترافیک به آسانی عبور می کنند و خودروی معیوب را به بیرون از تونل و یا همان پل طبقاتی مانند پل صدر هدایت می نمایند.

جریمه خودروی معیوب در تونل های شهری

یکی از سوالاتی که همواره برای امدادخواهان و کسانی که مالک خودروی سوار بر نیسان یدک کش هستند این است که آیا در هنگام بکسل خودروی ما و تردد آن بر روی خط استرار در تونل های شهری شامل جرایم راهنمایی و رانندگی می شود و یا خیر!؟