شماره تماس: 09197750620

یدک کش سیار خودرو، جرثقیل خودروبر تهران

نیسان جرثقیل

نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر تهران

ویژگیهای نیسان جرثقیل خوب

ویژگیهای نیسان جرثقیل دار بهینه تمامی امکاناتی است که برای خدمت رسانی به مشتریان در حمل خودرو صورت می گیرد. این ویژگیها معمولا شامل:

1- پاسخگوئی تلفنی سریع به مشتریان.

2- مشاوره تلفنی برای سهولت انجام خدمات. 

3- اعمال خدمت با بهترین تعرفه و قیمت برای رفاه حال مشتریان.

4- جابه جایی آسان و از همه مهمتر بدون آسیب به خودروی معیوب مشتری.

5- وقت شناسی و ارزش قائل شدن برای وقت امدادخواه.

6- دقت تمام توسط افراد کارآزموده برای انجام دقیق خدمت محول شده به رانندگان یدک کش.

ملزومات حمل خودرو با نیسان جرثقیل چرخگیر

ملزومات حمل خودرو با نیسان جرثقیل چرخگیر، پر مصرف ترین و پر کاربردترین سیستم حمل خودرو درون شهری استفاده از خودروی نیسان چرخگیر است. برای مثال اگر بخواهیم به یک نکته که در تصویر پایین شاهد آن هستید اشاره داشته باشیم. همین نکته نیز تفاوت بین جرثقیل چرخگیر و زنجیری را نشان می دهد. همین فاصله سینی و یا رام زیر موتورخودرو با فک دستگاه چرخگیر بلندکننده اتومبیل است. با استفاده از جک هیدرولیک این فاصله حدود 15 سانتیمتر است که در این حالت نحوه بکسل اصولی را شاهد هستیم که هیچ گونه آسیب و یا تماسی با یکدیگر ندارند.

حمل تخصصی خودروی معیوب با جرثقیل یدک کش چرخگیر

حمل و جابجایی خودروها با نیسان جرثقیل چرخگیر در یدک کش تهران، در این بخش به موارد مهمی در زمینه جابجایی خودرو و استفاده از جرثقیل چرخگیر یدک کش به صورت تخصصی می پردازیم. همانطور که در بخشهای قبلی بیشتر بدان اشاره نمودیم. یکی از مهمترین خدمات، حمل و جابجایی بدون آسیب و سلامت بدنه خودرو به صورت پیشرفته در زمینه بکسل کردن و حمل اتومبیل است. اما در هنگام جابجایی در صورت اشتباه از رانندگان یدک کش فقط بدنه خودرو آسیب پذیر است؟ یا اینکه در مواردی خاص سیستم تعلیق و فنی اتومبیل که شامل موتور و یا گیربکس یا همان جعبه دنده نیز آسیب پذیر است؟

اگر سوالات بالا را بخواهیم مختصر و مفید جوابگو باشیم. باید به مهمترین ایراد فنی که در اتومبیل بارها توسط رانندگان یدک کش به بخش جعبه دنده خودروها پدیدار شده است بپردازیم.

حمل و جابجایی درست و اصولی توسط نیسان جرثقیل چرخگیر

در خودروهای گیربکس اتوماتیک که گشتاور آنها در چرخ های جلو است دارای محور جلو هستند. مانند خانواده پژو و یا رنو و یا هر خودروی اتومات با محور جلو. برای حمل و جابجایی به هیچ عنوان نباید چرخهای جلو روی زمین کشیده شود و یا عقب خودرو از زمین بلند شود. در خانواده بنز و بی ام و که محور گشتاور در چرخهای عقب است نباید جلوی این اتومبیل ها از زمین بلند شود. حتی الامکان از کفی خودروسوار استفاده گردد. 

جرثقیل نیسان چرخگیر

در خودروهای اتومات LOCK دار (کمک دار) که دو محوره هستند، مانند خانواده تویوتاهای شاسی بلند یا سوزوکی ویتارا شاسی بلند و یا شاسی های کیا و هیوندای. به هیچ عنوان نباید یک محور و یا دو محور روی زمین باشند و بکسل شوند. زیرا آسیب جدی از قبیل خرابی و یا در مواردی نیز دچار سوختگی گیربکس اتومات می گردد. 

البته در مواردی خاص که استفاده از خودرو سوار و یا کفی خودروبر امکان پذیر نیست، مثلا در پارکینگهایی با سقف کوتاه که کامیونت های خودروسوار ایسوزو نمیتوانند در اثر کوتاهی سقف در این مکانها وارد گردند. می توان حالت گیربکس اتومات خودروی معیوب را به حالت خلاص (همان علامت N) قرار داد. با یدک کش نیسان محور معیوب که روی زمین است را به حالت بکسل کردن و یا بالا بردن چرخهای یک محور به بیرون از مکان انتقال داد. البته که این مسیر می تواند نهایتا 5 الی 7 کیلومتر باشد ولی بیشتر از این مسافت دچار آسیب برای خودروی معیوب می گردد.

حمل خودرو توسط نیسان جرثقیل خودروبر در تونل های شهری

حمل خودرو توسط نیسان جرثقیل خودروبر در زمانی که خودروی معیوب درون یکی از تونل های شهری خراب شده باشد. و دیگر قادر به حرکت نباشد. جرثقیل های نیسان را معمولا در داخل تونل و یا در ابتدا و انتهای آنها مشاهده میکنیم. این نیسان های خودروبر که توسط پیمانکار با شهرداری به صورت قراردادی مشغول فعالیت هستند، موظفند خودروی معیوب را از تونل یا پل های طبقاتی بکسل کرده و به بیرون منتقل نمایند. لذا در هنگام بکسل کردن خودرو با نقص فنی بارها شاهد این امر بوده ایم که یدک کش های تونل از لاین اضطرار یا همان خط ویژه بدون در نظر گرفتن ترافیک به آسانی عبور می کنند. خودروی معیوب را به بیرون از تونل و یا همان پل طبقاتی مانند پل صدر هدایت می نمایند.

جریمه خودروی معیوب در تونل های شهری

یکی از سوالاتی که همواره برای امدادخواهان و کسانی که مالک خودروی سوار بر نیسان یدک کش هستند. این است که آیا در هنگام بکسل خودروی ما و تردد آن بر روی خط اضطرار در تونل های شهری شامل جرایم راهنمایی و رانندگی می شود و یا خیر!؟

اگر بخواهیم به صورت مختصر و مفید جواب سوال بالا را مطرح نماییم. لازم به ذکر است که در خط اضطرار فقط خودروهای نیسان امدادی جرثقیل دار خود تونل ها و پلهای طبقاتی با هماهنگی اپراتور خود تونل هستند. شماره پلاک خودروی معیوب را در سیستم شهرداری و راهور به وسیله بیسیم فوریتی ثبت می نمایند و خودرو را انتقال می دهند. در غیر این صورت اگر خودروهای یدک کش امداد خودرو به صورت خودسر از محل های نامبرده شده عبور کنند. خودروی معیوب امدادخواه  صد در صد دچار جرایم و تخلف می گردد.

لذا مالکان خودروهای معیوب که به وسیله نیسان های جرثقیل دار از داخل تونل های شهری و یا پل های طبقاتی به بیرون این مناطق حمل میشوند. باید در نظر داشته باشند که فقط خودروبر های خود تونل که از طرف شهرداری در این مناطق فعالیت دارند. با آرم و علائم معمولا به رنگ زرد و برچسب اختصاری حمل رایگان خودرو به بیرون از تونل نوشته شده حمل نمایند. در غیر اینصورت میبایست با خودروهای امدادی خارج از این مناطق از مسیر عادی تمامی خودروهای سواری عبور نمایند.

شماره نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر شمال تهران

شماره نیسان جرثقیل برای تمام رانندگانی که خودروی آنها در مناطق شمال تهران به جرثقیل نیاز دارد. می توانند با شماره 09197750620 که در سایت تخصصی حمل خودرو درج شده تماس مستقیم حاصل نمایند. از طریق تمامی راههای ارتباطی با ما برای آشنایی و اطلاعات بیشتر از تعرفه ها و چگونگی انجام خدمات توسط تیم با تجربه ما بهره مند گردند.

نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر مناطق شمال تهران شامل:

شماره نیسان جرثقیل شمال تهران

جرثقیل حمل خودرو

گاهی اوقات، گیر افتادن در جاده های پرترافیک، برای افراد بسیار خسته کننده و کسالت بار است؛ به خصوص اگر این ترافیک به دلیل خرابی یک خودرو یا تصادف چندین خودرو با یکدیگر باشد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در هنگام رانندگی، متوجه خرابیِ خودروی خود و توقف ناگهانی آن شوید. در این شرایط، قرار گرفتن در وسط جاده با خودرویی که قرار نیست به این زودی روشن شود، معضلی است که ممکن است گریبانگیر همه شود. بدون تردید، در این حالت، نیاز دارید که کسی با انجام خدمات مخصوص، ناجی شما و دیگر رانندگان باشد. به این ترتیب، استفاده از جرثقیل حمل خودرو درست همان چیزی است که به آن نیاز پیدا خواهید کرد. اهمیت استفاده از این نوع خودروها، در شهرهایی با ترافیک سنگین و شلوغ، بیشتر از شهرهای کوچک است. 

کاربرد جرثقیل حمل خودرو

این وسیله نقلیه تخصصی به بازوی هیدرولیک مجهز بوده و می تواند خودروهای آسیب دیده را به راحتی جابجا کند. حضور جرثقیل حمل خودرو، در جاده هایی که بسیار پرتردد هستند، بسیار اهمیت دارد. . البته به غیر از تصادفات و خرابی، در شرایطی مانند پارک غیر‌قانونی نیز، می توان از این نوع جرثقیل ها برای جابجایی خودروی مورد نظر استفاده نمود. انتقال خودروها به تعمیرگاه ها و مکان هایی امن توسط جرثقیل خودروبر باید توسط راننده ای مسلط انجام شود و هر کسی نمی تواند از پس آن برآید.

راننده باید دقت داشته باشد که در هنگام جابجایی خودرو، به آن آسیبی وارد نکند.
همچنین، در شرایطی که افراد بخواهند خودروهای صفر کیلومتر خود را برای نصب پلاک جابجا کنند نیز، می توانند از این نوع جرثقیل ها استفاده کنند. استفاده از جرثقیل های خودروبر از نظر اقتصادی به صرفه بوده و خودروی جدید را از هر گونه آسیبی حفظ می کند.

نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر شرق تهران

افراد متخصص و با تجربه به همراه نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر در مناطق شرق تهران. به منظور امداد رسانی و کمک رسانی به افرادی که خودرویشان دچار نقص فنی شده است و همچنین قادر به حرکت نمی باشد حضور دارند.

در تمامی مناطق شرق تهران از جمله:

 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر تهرانپارس
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر لویزان
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر نیرو دریایی
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر نارمک و مجیدیه
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر رسالت و هنگام
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر فرجام و الغدیر
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر دلاوران و سراج
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر سراج و گلبرگ
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر دردشت و علم و صنعت
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر اتوبان باقری
 • نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر جاده آبعلی و دماوند
نیسان جرثقیل شرق تهران
انواع مختلف جرثقیل خودروبر

جرثقیل خودروبر دارای انواع مختلفی بوده که نوع آن، با توجه به نوع آسیب خودرو و همچنین مسافت مورد نظر برای جابجایی خودرو، انتخاب می شود. خودروبر یکی از انواع جرثقیل ها بوده که از یک خودروی 6 تنی با زیره هیدرولیک متحرک تشکیل می شود. از این مدل، بیشتر برای جابجایی خودرو در مسافت های طولانی استفاده می شود. بنابراین، در حوادث جاده ای و به خصوص، در جاده هایی که فاصله زیادی از شهر و تعمیرگاه ها دارند، استفاده از خودروبرها بهترین گزینه است. یدک کش ها، نوع دیگری از جرثقیل ها بوده که دارای اهرم بوده و این اهرم زیر خودروی آسیب دیده نصب می شود. باید در نظر داشت که بکسل خودروها، تنها برای مسافت های کوتاه مناسب است.
بین یدک کش و جرثقیل ماشین، جرثقیل می تواند گزینه مناسب تری باشد؛ زیرا سرعت بیشتری در حمل خودرو داشته و آسیب کمتری به آن وارد می کند. علاوه بر این، پایداری جرثقیل از بکسل ماشین بیشتر بوده و خودروی آسیب دیده، در هنگام جابجایی، کمتر تکان می خورد.

حمل انواع خودرو با بهره مندی از خدمات گروه امداد خودرو، توسط نیسان جرثقیل چرخگیر و خودروبر تهران

شما چنین امکانی را دارید تا حمل انواع خودروی خویش را به بهترین و مجرب ترین گروه امداد خودرو، به همراه نیسان جرثقیل بسپارید. ماشین های جرثقیل که به جهت حمل خودرو در مناطق مختلف تهران به کار گرفته می شوند توانایی حمل هر یک از خودروهای شما را دارند. بنابراین اگر در هر یک از مناطق مختلف تهران دچار سانحه تصادف شدید می توانید از خدمات گروه امدادگران خودرو بهره مند شوید. البته خدمات امدادگران خودرو تنها به حمل خودروهای تصادفی ختم نمی شود و شامل خدمات دیگری هم می شود.

از جمله اینکه می توانید با امداد خودرو جرثقیل، خودروهای نو را از کارخانه تولیدکننده به دست مشتری برسانید. چون کیلومتر ماشین های نو دست نخورده و فابریک به دست مشتری تحویل داده می شوند. از طرفی دیگر برای انتقال خودرو به پارکینگ یا از پارکینگ به محل مدنظر شما و به طور کلی برای حمل انواع خودروها می توانید از خدمات امداد خودرو با جرثقیل یا نیسان جرثقیل به خوبی استفاده کنید.

امداد جرثقیل و نیسان جرثقیل
انتظارات امدادخواهان از یک گروه امداد خودرو جرثقیل

گروه های امداد خودرو جرثقیل، می بایست به هر نحوی که شده نیاز مشتریان خود را به خوبی برطرف نمایند. از جمله انتظاراتی که هر یک از ما ممکن است از گروه های امداد خودرو با نیسان جرثقیل داشته باشیم به شرح زیر هستند:

 •  حمل انواع خودروهای سبک و سنگین 
 • پاسخگویی سریع با گروه پشتیبانی 24 ساعته در هر هفت روز هفته
 • رفتن به محل مورد نظر توسط شما در سریعترین زمان ممکن
 • ارائه قیمت های منصفانه
 • حمل خودرو به نزدیکترین و بهترین مرکز تعمیرات خودرو
 • بکسل کردن خودرو با امنیت بالا
 • پاسخ گویی سریع به تماس های تلفنی
 • انجام تعمیرات جزئی در محل حادثه
 • ارائه خدمات سوخت رسانی سیار
 • ارائه خدمات امداد باطری
 • بهره مندی از یک تیم کارآزموده و متخصص
 • نیروی کار زیاد و ماهر
 • بهره مندی از جدیدترین ماشین آلات و پر کاربردترین جرثقیل های حمل خودرو
 • ارائه کیفیت بالای خدمات
 • پشتیبانی تمامی مناطق مختلف تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران
 • برطرف کردن نیاز مشتری در کمترین زمان ممکن
 • و…

بدین ترتیب می توانید گروه یدک کش سیار و امداد خودرو جرثقیل تهران را با اطمینان خاطر انتخاب کنید.

یدک کش و بکسل انواع خودرو توسط نیسان جرثقیل در گروه یدک کش سیار تهران

جهت حمل و بکسل خودروی خود، توسط نیسان جرثقیل شما می توانید از میان گروه های امدادگر مختلفی نیاز خود را برطرف کنید. اما یکی از بهترین گروه های امداد خودرو برای بکسل و یدک کش، گروه یدک کش سیار تهران است. در این مجموعه شما می توانید بدون کمترین نگرانی در خصوص آسیب زدن به وسیله نقلیه خود در حین حمل و نقل و جا به جایی، مشکل خود را برطرف نمایید. ضمن اینکه قدرت و ظرفیت یدک کش های امداد جرثقیل تهران بسیار بالا و قابل توجه است. گروه یدک کش سیار تهران همیشه کادر مجرب و کارکشته خود را در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می رساند. برای برقراری تماس با این گروه با تجربه کافیست به شماره امداد خودرو جرثقیل: 09197750620 تماس بگیرید. 

بکسل خودرو با نیسان جرثقیل